“Галъп”: 75% от българите смятат, че проблемите в съдебната система идват от политиците (Обзор)

42 на сто одобряват правителството, доверието в парламента е 22% Политиците създават проблемите в съдебната система, убедени са 75 на сто от българите. Според 55 на сто подсъдимите по делата за корупция често ги оправдават заради политическо влияние. Други 90 на сто смятат, че политиците нямат интерес да променят сегашните закони,
Баровците ходели с личен дилър на морето

11:15
24chasa.bg
Най-новият хит в момента е богаташите да ходят на морето с личен дилър, пише в. "Телеграф" по информация на криминалисти. Най-често това е човекът, който ги снабдява с кокаин, амфети и трева. Той е командирован с баровеца и го придружава по време на морската му почивка.  Виповете се боели да купуват дрога от непознати пласьори,
Напрежение със сръбските фенове у нас

11:06
vesti.bg
По-рано през деня те вилняха в "Слънчев бряг", ранени са двама полицаи
Само победа в Белград устройва  Лудогорец  след 2:2 с  Цървена звезда  (всичко за мача)

Само победа в Белград устройва "Лудогорец" след 2:2 с "Цървена звезда" (всичко за мача)

10:48
24chasa.bg
Мач с непрекъснати обрати в третия квалификационен кръг изиграха в Разград първенците на България и Сърбия - "Лудогорец" и "Цървена звезда". Четвърт час преди края домакините изравниха 2:2, след като първо поведоха, а след това допуснаха пълен обрат. Джонатан Кафу откри малко преди почивката за домакините,
Японец закла 19 инвалиди, рани 26 (обзор)

10:47
24chasa.bg
Искал да прочисти света от сакати, да оправи икономиката “Да живее световният мир.” Така написа в туитър побеснял японец, след като посред нощ изкла 19 и рани 26 души в център за психично болни хора край Токио. После отиде в полицията и обяви: “Аз го направих. Искам да прочистя света от сакатите...
Луд мач в Разград,  Лудогорец  изравни 2:2 на  Цървена звезда  (видео)

Луд мач в Разград, "Лудогорец" изравни 2:2 на "Цървена звезда" (видео)

10:34
24chasa.bg
Мач с непрекъснати обрати играят в Разград шампионите на България и Сърбия - "Лудогорец" и "Цървена звезда". Четвърт час преди края домакините изравни 2:2, след като първо поведоха, а след това допуснаха пълен обрат. Джонатан Кафу откри малко преди почивката за домакините, но в 48-ата минута Александър Катай изравни.
Шок в Разград!  Цървена звезда  води 2:1 на  Лудогорец  (видео)

Шок в Разград! "Цървена звезда" води 2:1 на "Лудогорец" (видео)

10:24
24chasa.bg
До пълен обрат срещу "Лудогорец" в Разград стигна "Цървена звезда". Гостите от Сърбия губеха 0:1 на полувремето на "Лудогорец Арена", след което стигнаха до пълен обрат за малко повече от 20 минути. Джонатан Кафу откри малко преди почивката за домакините, но в 48-ата минута Александър Катай изравни.